Prostor

PŘÍSTUPOVÉ INFORMACE

Do budovy, kde sídlí tranzitdisplay vedou dva schody. Prostor galerie se nachází v suterénu a vede do něj schodiště o 12 schodech a 20 schodech, odděleno mezipatrem. Na vyžádání je možné se do prostoru galerie dostat přes budovu, devíti schody s rampou do vestibulu a výtahem dolů k zadnímu vchodu do galerie. Rozměry výtahu jsou 80cm na 200cm. Rozměry dveří zadního vchodu jsou 80cm. Ve dveřích zadního vchodu je 4cm vysoký práh. V prostoru galerie se nacházejí tři genderově neutrální toalety, jedna z nich s velkým prostorem a madly, šířka dveří 88cm..

Parkování před tranzitdisplay je vyhrazeno pro rezidenty Prahy 2. Nejbližší stanice metra je Karlovo náměstí, není ale bezbariérová. Nejbližší bezbariérová stanice metra je Národní třída. Nejbližší stanice tramvají jsou na Palackého náměstí, Moráni a Jiráskově náměstí.
Všechny akce a aktivity v tranzitdisplay jsou zdarma. Pro bezbariérový přístup či asistenci volejte +420 222 516 982, nebo zvoňte na zvonek 12 tranzitdisplay (přístup k němu přes 2 schody u vchodu do budovy).