tranzitdisplay vyhlašuje 3. ročník soutěže pro studenty VŠ- termín odevzdání prodloužen do 21.1. 2015

tranzitdisplay vyhlašuje 3. ročník soutěže pro studenty VŠ- termín odevzdání  prodloužen do 21.1. 2015
Datum konání: 
Mon, 2014-12-15 - Thu, 2015-01-15

 

V rámci lektorských aktivit vypisuje TD pro školní rok 2014- 2015 další ročník soutěže o nejzajímavější studentský projekt, který by dokázal libovolnou formou představit současné umění jako běžnou součást našeho života.


Vybraný projekt se uskutečnění v prostorách galerie tranzitdisplay v druhé půlce školního roku 2014/15 jako součást stálého programu a TD ho podpoří částkou 10 000 Kč.
Návrhy svých projektů o maximální rozsahu 1-2 normostrany zasílejte na mail horak@tranzit.org nejpozději do 21.1. 2015, více info na webu TD.

Jak by měl projekt vypadat?
- Vytvořte návrh programu, debaty, přednášky, publikace nebo jiného druhu prezentace, který by si kladl za záměr představit současné výtvarné umění širší veřejnosti, vašim spolužákům nebo profesorům.
- Podstatný je záměr a způsob, jak by k této prezentaci došlo. Nemusíte řešit technické otázky.
- Maximální částka, kterou váš projekt můžeme podpořit, je 10 000 Kč. Uvítáme vaši schopnost doplnit financování projektu z dalších zdrojů.
- Nerozhoduje délka ani podoba projektu, ale jeho schopnost srozumitelně a kvalitně uvést to, co jste schopni ze současného umění představit.
V rámci výzvy nabízí TD skupinám studentů a jejich profesorům využít možnosti zdarma navštívit komentované prohlídky probíhajících výstav. Studenti tak mohou získat podrobné informace o současné podobě českého i zahraničního umění přímo v galerijním prostředí. Nabízíme také lektorský program, představující současný český a zahraničí video art z Mediátéky TD za přítomnosti vybraného umělce.

TRANZITDISPLAY
DITTRICHOVA 9, 120 00 PRAHA 2
WWW.TRANZITDISPLAY